Harry Potter

პარასკევი
17.05.2024
12:35
ჯადოქარი: Гость | ჯგუფი "სტუმარი"მოგესალმები Гость | RSS მთავარი | sheviswavlot sxvadasxva shelocvebi.... - ფორუმი | რეგისტრაცია | შესვლა
[ ახალი შეტყობინებები · მონაწილეები · ფორუმის წესები · ძებნა · RSS ]
  • გვერდი 1 დან
  • 1
ფორუმი » სხვადასხვა » დახურული თემები » sheviswavlot sxvadasxva shelocvebi.... (..)
sheviswavlot sxvadasxva shelocvebi....
herm1@nchoДата: ხუთშაბათი, 14.04.2011, 18:47 | Сообщение # 1
ბნ. ძალ. თავდ. პროფესორი. დილის მისანის რედაქტორი
Группа: ხელმძღვანელი
Сообщений: 137
Награды: 6
Репутация: 5
Статус: Offline
bavshvebo am temashi me minda rom dawerot tqvens sayvarel shelocvebze tu ratom giyvart isini da hari potershi ra adgilas gamoiyeneba...aseve axsnat tu ras nishnavs es shelocva..piirvel gakvetilze minda damiwerot shelocva "eqspeliarmus" -tan dakavshirebit ra icit..maqsimaluri qula 50..tu tema dzalian momewona 50qulasac davwer da jildosac gachuqebt.imedia ar izarmacebt.shemdeg gakvetilze tu iqneba ramodenime tema dawerili axal davalebas mogcemt tanac ufroo sainteresos kargi iqneba tu shelocvis suratebsac daurtavst.qulas mogimatebt.

[H_G_R_U_H_P] I LOVE THEY...:DVERY MUCH...
 
MagdaДата: შაბათი, 16.04.2011, 14:24 | Сообщение # 2
მესამეკურსელი
Группа: სლიზერინელი
Сообщений: 57
Награды: 12
Репутация: 4
Статус: Offline
Expelliarmus (lat. expelo arma) nishnavs iaragis gagdebas, ganiaragebas. am shelocvit shesadzlebelia mowinaagmdeges gaagdebino xelidan nivti, romelic uchiravs anu ganaiarago. magalitad shesadzloa iyos es jadosnuri joxi. shelocvis gamoyenebis shemtxvevashi mowinaagmdegis joxi shens xelshi agmochndeba. xo am shelocvas gaachnia feric : DD shelocvis warmotqmis shemdeg joxidan gamoichreba witeli sxivi. es shelocva sakmaod gamosadegi da mnishvnelovania. igi iswavleba da fartod gamoiyeneba hogwartsis magiisa da jadoqrobis skolashi. pirvelad es shelocva gvxvdeba snapes da lokhartis duelis dros. am dros harry meore kursze iyo. amis shemdeg expeliarmus wignis sxva nawilebshic gvxvdeba gvxvdeba. es shelocva im ortagania romelic harrys yvelaze kargad gamosdioda. da amitom expeliarmus misi savizito barati gaxda. pirvelad es shelocva man gamoiyena meotxe kursze 3 jadoqris konkursisi dasrulebis shemdeg sasaflaoze, roca voldemori sheipyrobs da mokvlas upirebs, magram harry am dros igbalma ixsna da misi joxidan gamosuli witeli da voldemoris joxis mwvane shuqi ertmanets daejaxa imitom rom erti da igive feniqsis kuis nawilisgan iyo damzadebuli. aseve harrym es shelocva gamoiyena wignis meshvide nawilshi, sikvdilis mxvrelebtan sahaero brdzolashi. expeliarmus harrym sten shanpaiks esrola, romelic jadoqrebis avtobusis gamis ragacis konduqtori iyo. swored am saqcielis gamo man tavi gamoiashkarava. aseve harry am shelocvas iyenebs mesame nailshi. roca igi mtarvali tirifis qvesh sirius blacks shexvdeba. mat mouswrebt snape romelsac siriusis dachera unda. harry severuss esvris am shelocvas da ganaiaragebs. aseve es shelocva iswavleboda D.A-s shekrebebzec.
Прикрепления: 1099428.jpg (5.1 Kb)
 
MagdaДата: შაბათი, 16.04.2011, 14:25 | Сообщение # 3
მესამეკურსელი
Группа: სლიზერინელი
Сообщений: 57
Награды: 12
Репутация: 4
Статус: Offline
......
Прикрепления: 2528282.jpg (22.2 Kb) · 0836253.jpg (24.5 Kb)
 
herm1@nchoДата: შაბათი, 16.04.2011, 16:19 | Сообщение # 4
ბნ. ძალ. თავდ. პროფესორი. დილის მისანის რედაქტორი
Группа: ხელმძღვანელი
Сообщений: 137
Награды: 6
Репутация: 5
Статус: Offline
ყოჩაღ ძალიან მომეწონა.ამიტომ 50ქულა სლიზერიინს.....ასე გააგრძელე...არ ინანებ... biggrin biggrin ისე გრიფინდორი უფრო მოგიხდებოდა/..

[H_G_R_U_H_P] I LOVE THEY...:DVERY MUCH...
 
MagdaДата: ორშაბათი, 18.04.2011, 22:12 | Сообщение # 5
მესამეკურსელი
Группа: სლიზერინელი
Сообщений: 57
Награды: 12
Репутация: 4
Статус: Offline
biggrin biggrin biggrin

დამატებულია (18.04.2011, 22:09)
---------------------------------------------
mas ra minda gkitxot... biggrin biggrin mas tqven ramden sagans aswavlit? biggrin biggrin

დამატებულია (18.04.2011, 22:12)
---------------------------------------------
ar sheidzleba es sagani me rom vaswavlo? flirt flirt flirt flirt flirt flirt ok ok rolleyes rolleyes happy happy yes yes yes yes

 
herm1@nchoДата: ოთხშაბათი, 20.04.2011, 18:59 | Сообщение # 6
ბნ. ძალ. თავდ. პროფესორი. დილის მისანის რედაქტორი
Группа: ხელმძღვანელი
Сообщений: 137
Награды: 6
Репутация: 5
Статус: Offline
ara am sagnis swavleba namdvilad ar shegidzlia imitom rom jer mesame kurseli xar..me imitom vaswavli amden sagans rom sxva arc ki cdilobs im sxva temebshi davalebebis mocemas..magda dzalian gtxov iqneb sxva temebshic damiwero davalebebi/? biggrin

[H_G_R_U_H_P] I LOVE THEY...:DVERY MUCH...
 
RowenaДата: პარასკევი, 22.04.2011, 17:03 | Сообщение # 7
რეივენქლოს ხელმძღვანელი, მოსამართლე
Группа: დირექტორი
Сообщений: 1554
Награды: 21
Репутация: 35
Статус: Offline
ეს თემა დახურულია

 
ფორუმი » სხვადასხვა » დახურული თემები » sheviswavlot sxvadasxva shelocvebi.... (..)
  • გვერდი 1 დან
  • 1
ძებნა:


Copyright MyCorp © 2024 ჰოსტერი uCoz